Čas na serveru 11:23:56

Anna Sequensová
Dobrá voda

Id: 69618

Dobrá voda

  •  / Dobrá voda / Anna Sequensová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole popis, datováno 1933, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 785x

Vyvolávací cena:
500