Čas na serveru 10:24:45

Anna Sequensová
Řeka pod hradem

Id: 90304

Řeka pod hradem

  •  / Řeka pod hradem / Anna Sequensová

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 50 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, lehce znečištěná malba

zobrazeno: 766x

Vyvolávací cena: