Čas na serveru 12:27:30

Anna Sequensová
Říční zátoka

Id: 69620

Říční zátoka

  •  / Říční zátoka / Anna Sequensová

olej/karton, rozměr 24 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, poškozena malba i rám

zobrazeno: 1064x

Vyvolávací cena:
500

7 000