Čas na serveru 02:38:58

Antal Neogrady
Dívka na potoce

Id: 2094

Dívka na potoce

  •  / Dívka na potoce / Antal Neogrady

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, drobné oděrky na rámu, vše v původním stavu

zobrazeno: 2480x

Vyvolávací cena:
16 000

26 000