Čas na serveru 18:02:50

Antal Neogrady
Venkovský motiv

Id: 229401

Venkovský motiv

  •  / Venkovský motiv / Antal Neogrady

olej/plátno, rozměr 56 x 67 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 543x

Vyvolávací cena:
4 800

10 000