Čas na serveru 21:11:50

Anton Fikulka
Letní den

Id: 125604

Letní den

  •  / Letní den / Anton Fikulka
  •  / Letní den / Anton Fikulka
  •  / Letní den / Anton Fikulka

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 55 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1468x

Vyvolávací cena:

9 500