Čas na serveru 01:43:42

Anton Hlavacek
Park ve Znojmě

Id: 146603

Park ve Znojmě

  •  / Park ve Znojmě / Anton Hlavacek

kombinovaná technika/pastel/lepenka, rozměr 31 x 46,5 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2122x

Vyvolávací cena:
2 200

8 600