Čas na serveru 09:05:21

Anton Hlavacek
Zasněžené hory

Id: 117403

Zasněžené hory

  •  / Zasněžené hory / Anton Hlavacek

olej/plátno, rozměr 64,5 x 96 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu viz foto

zobrazeno: 724x

Vyvolávací cena:

31 000