Čas na serveru 11:19:37

Anton Kaulbach
Dívka na molu

Id: 165101

Dívka na molu

  •  / Dívka na molu / Anton Kaulbach

olej/plátno, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, malba na několika místech poškozena

zobrazeno: 1913x

Vyvolávací cena:

8 000