Čas na serveru 18:11:14

Anton Pick
Alpský motiv

Id: 145429

Alpský motiv

  •  / Alpský motiv / Anton Pick
  •  / Alpský motiv / Anton Pick
  •  / Alpský motiv / Anton Pick
  •  / Alpský motiv / Anton Pick

olej/plátno, rozměr 37 x 58 cm, signováno vlevo dole pseudonymem, značně poškozený rám, poškozená malba, volné v rámu

zobrazeno: 3345x

Vyvolávací cena: