Čas na serveru 05:57:18

Alexander von Bensa
Na projížďce

Id: 86602

Na projížďce

  •  / Na projížďce / Alexander von Bensa

olej/dřevo, rozměr 21 x 37 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, poškozený rám

zobrazeno: 1793x

Vyvolávací cena:

17 500