Čas na serveru 21:43:24

Antonie Brandeisová
Gondola před portálem paláce

Id: 322803

Gondola před portálem paláce

  •  / Gondola před portálem paláce / Antonie Brandeisová

akvarel/papír/lepenka, rozměr 20,5 x 15,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 2911x

Vyvolávací cena:

58 000