Čas na serveru 21:18:25

Antonie Brandeisová
Motiv z Itálie

Id: 296601

Motiv z Itálie

  •  / Motiv z Itálie / Antonie Brandeisová

olej/plátno/karton/překližka, rozměr 38,5 x 48 cm, značeno vlevo dole, opravený starší rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 3068x

Vyvolávací cena:

95 000

Příhozy: 73