Čas na serveru 00:13:59

Antonie Brandeisová
Motiv z Itálie

Id: 296601

Motiv z Itálie

  •  / Motiv z Itálie / Antonie Brandeisová

olej/plátno/karton/překližka, rozměr 38,5 x 48 cm, značeno vlevo dole, opravený starší rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 2602x

Vyvolávací cena:

95 000

Příhozy: 73