Čas na serveru 07:05:25

Antonie Brandeisová
Z Benátek

Id: 154910

Z Benátek

  •  / Z Benátek / Antonie Brandeisová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 1887x

Vyvolávací cena:

30 000