Čas na serveru 05:12:37

Antonie Povondrová - Müllerová
Lesní tišina

Id: 2307

Lesní tišina

  •  / Lesní tišina / Antonie Povondrová - Müllerová

nesignováno, olej/plátno, rozměr 50 x 91 ccm nerámováno, na zadní straně popis a datace 1968, původní stav

zobrazeno: 1684x

Vyvolávací cena:

2 400