Čas na serveru 09:49:29

Antonín Augusta
Makové pole

Id: 145311

Makové pole

  •  / Makové pole / Antonín  Augusta

olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně znečištěno

zobrazeno: 1877x

Vyvolávací cena:
800

6 600