Čas na serveru 18:41:31

Antonín Augusta
Praha

Id: 169801

Praha

  •  / Praha / Antonín  Augusta
  •  / Praha / Antonín  Augusta
  •  / Praha / Antonín  Augusta

olej/plátno, rozměr 99 x 120 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, obraz odborně čištěn, stav velmi dobrý

zobrazeno: 9939x

Vyvolávací cena:

19 500