Jan Smetana
Vegetace
Id: 600402
olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno a datováno ve spodní části, autorsky rámováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně
zobrazeno: 835x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
39 000 Kč
2026,01-1,20,21,14,00
minimální příhoz 1 000 Kč