Čas na serveru 20:42:24

Jan Smetana
Vegetace

Id: 600402

Vegetace

  •  / Vegetace / Jan  Smetana
  •  / Vegetace / Jan  Smetana
  •  / Vegetace / Jan  Smetana
  •  / Vegetace / Jan  Smetana
  •  / Vegetace / Jan  Smetana
  •  / Vegetace / Jan  Smetana

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno a datováno ve spodní části, autorsky rámováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

zobrazeno: 835x

Vyvolávací cena:
25 000

39 000

2026,01-1,20,21,14,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu