Čas na serveru 18:26:55

Antonín Augusta
Roubenka pod sněhem

Id: 137710

Roubenka pod sněhem

  •  / Roubenka pod sněhem / Antonín  Augusta

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 19, poškozený rám

zobrazeno: 889x

Vyvolávací cena:
800