Čas na serveru 19:05:25

Antonín Augusta
Tržiště

Id: 117606

Tržiště

  •  / Tržiště / Antonín  Augusta
  •  / Tržiště / Antonín  Augusta
  •  / Tržiště / Antonín  Augusta

olej/plátno, rozměr 50 x 67,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2179x

Vyvolávací cena:

16 000