Čas na serveru 11:28:46

Antonín Augusta
Zasněžené chaloupky

Id: 152010

Zasněžené chaloupky

  •  / Zasněžené chaloupky / Antonín  Augusta

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole lehce prohnuté plátno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1991x

Vyvolávací cena:
1 800

18 500