Čas na serveru 15:57:52

Antonín Boubín
Cesta sněhem

Id: 41108

Cesta sněhem

  •  / Cesta sněhem / Antonín Boubín

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2376x

Vyvolávací cena:
1 800

3 600