Čas na serveru 21:18:16

Antonín Brunner
Akt v zahradě

Id: 81101

Akt v zahradě

  •  / Akt v zahradě / Antonín Brunner

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 29 cm, signováno monogramem vlevo nahoře, zaskleno, původní stav, oděrky na rámu

zobrazeno: 1809x

Vyvolávací cena:

11 000