Čas na serveru 15:39:12

Antonín Brunner
Dětská moučka

Id: 1371

Dětská moučka

  •  / Dětská moučka / Antonín Brunner

tempera/papír, velikost malby 27 x 23 cm, signováno vpravo uprostřed, návrh reklamního plakátu, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1936x

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

13.10.2014, 20:17:00

13.10.2014 20:14 1 900 Kč