Čas na serveru 14:55:06

Antonín Brunner
Dudák

Id: 1728

Dudák

  •  / Dudák / Antonín Brunner
  •  / Dudák / Antonín Brunner

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 26 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1910, nalepeno na silný karton, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2697x

Vyvolávací cena:
700

700

20.1.2015, 21:21:00

20.1.2015 18:55 700 Kč