Čas na serveru 16:18:51

Antonín Brunner
Japonky v automobilu

Id: 82306

Japonky v automobilu

  •  / Japonky v automobilu / Antonín Brunner

kombinovaná technika/papír/karton, pravděpodobně se jedná o návrh plakátu, velikost malby 36,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1420x

Vyvolávací cena:
1 200