Čas na serveru 02:57:59

Antonín Brunner
Letní hry

Id: 378004

Letní hry

  •  / Letní hry / Antonín Brunner

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, v ploše místy poškozené plátno, poškozený rám, volné v rámu

zobrazeno: 703x

Vyvolávací cena:

16 500