Čas na serveru 08:08:26

Antonín Brunner
Návrh reklamního plakátu

Id: 1763

Návrh reklamního plakátu

  •  / Návrh reklamního plakátu / Antonín Brunner

kombinovaná technika/tuž/tempera/papír, rozměr listu 42,5 x 34,5 cm, signováno vlevo uprostřed, nalepeno na silný karton, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2025x

Vyvolávací cena:
800

1 200