Čas na serveru 16:15:05

Antonín Brunner
Učenec

Id: 12006

Učenec

  •  / Učenec / Antonín Brunner
  •  / Učenec / Antonín Brunner
  •  / Učenec / Antonín Brunner

olej/plátno, rozměr 51 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1919, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1448x

Vyvolávací cena:
2 200

2 900