Čas na serveru 15:44:36

Antonín Brunner
Dáma na fotbalu

Id: 1395

Dáma na fotbalu

  •  / Dáma na fotbalu / Antonín Brunner

tempera/papír, velikost malby 30 x 26,5 cm, signováno vpravo nahoře, návrh reklamního plakátu, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1688x

Vyvolávací cena:

3 900