Čas na serveru 15:09:25

Antonín Chittussi
Červánky nad řekou

Id: 178403

Červánky nad řekou

  •  / Červánky nad řekou / Antonín Chittussi

olej/plátno, rozměr 17,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, jedná se o skicu z autorova raného období po příchodu do Francie, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

zobrazeno: 883x

Vyvolávací cena:
22 000

36 000

2019,04-1,08,21,27,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu