Čas na serveru 15:41:24

Antonín Chittussi
Krajina s dvojicí stromků

Id: 345503

Krajina s dvojicí stromků

  •  / Krajina s dvojicí stromků / Antonín Chittussi

olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen písemný posudek prof. PhDr. Romana Prahla, Csc.,po

zobrazeno: 17840x

Vyvolávací cena:
12 000

275 000

Účastníci: 24

Příhozy: 77