Čas na serveru 18:14:02

Antonín Chittussi
Krajina v podvečer

Id: 176102

Krajina v podvečer

  •  / Krajina v podvečer / Antonín Chittussi

olej/dřevo, rozměr dle posudku 21,5 x 31 cm, viditelný rozměr 19 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám s původním štítkem, přiloženo odborné posouzení Mgr. Zdeňka Sejčka z roku 2009

zobrazeno: 22822x

Vyvolávací cena:
15 000

94 000

Účastníci: 19

Příhozy: 88