Čas na serveru 13:55:23

Antonín Chittussi
Na řece

Id: 376601

Na řece

  •  / Na řece / Antonín Chittussi

olej/dřevo, rozměr 22,5 x 35 cm, značeno vpravo dole, malba poškozena, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek prof. PhDr. Romana Prahla, CSc.

zobrazeno: 6915x

Vyvolávací cena:
11 000

275 000

Účastníci: 29

Příhozy: 90