Čas na serveru 07:47:51

Antonín Chittussi - připsáno
U rybníka

Id: 481601

U rybníka

  •  / U rybníka / Antonín Chittussi - připsáno

olej/dřevěná deska, rozměr 19,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu a v malbě

zobrazeno: 5262x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 57