Čas na serveru 16:09:40

Antonín Chittussi
Rybník se stromem navečer

Id: 715

Rybník se stromem navečer

  •  / Rybník se stromem navečer / Antonín Chittussi

olej/karton, rozměr 11,5 x 24,1 cm, signováno vlevo dole, odborně restaurováno, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc. a restaurátorská zpráva Mgr. Pavla Blattného

zobrazeno: 7587x

Vyvolávací cena:
39 000

177 000

Příhozy: 65