Čas na serveru 12:38:23

Antonín Chittussi
Soumrak nad rybníkem

Id: 376602

Soumrak nad rybníkem

  •  / Soumrak nad rybníkem / Antonín Chittussi

olej/dřevěná deska, rozměr 24 x 32 cm, značeno vpravo dole, malba poškozena, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek prof. PhDr. Romana Prahla, CSc.

zobrazeno: 3160x

Vyvolávací cena:
10 000

160 000

Účastníci: 22

Příhozy: 93