Čas na serveru 09:21:04

Antonín Chittussi
Vesnice v dáli

Id: 70601

Vesnice v dáli

  •  / Vesnice v dáli / Antonín Chittussi

olej/plátno, rozměr 26 x 45 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém zcela původním stavu, poškozený rám, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc.

zobrazeno: 8048x

Vyvolávací cena:
120 000

215 000