Čas na serveru 03:48:25

Antonín Chittussi
Vrby

Id: 111004

Vrby

  •  / Vrby / Antonín Chittussi
  •  / Vrby / Antonín Chittussi
  •  / Vrby / Antonín Chittussi
  •  / Vrby / Antonín Chittussi

oboustranná kresba/tužka/ruční papír, rozměr ve výřezu 21 x 44 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně rozměr ve výřezu 24 x 43 cm; vystaveno na posmrtné výstavě v roce 1892, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1590x

Vyvolávací cena:
8 000

11 500