Čas na serveru 17:43:19

Antonín Chittussi
Z Českomoravské Vysočiny

Id: 244001

Z Českomoravské Vysočiny

  •  / Z Českomoravské Vysočiny / Antonín Chittussi

olej/plátno, rozměr 46 x 76 cm, neznačeno, jedná se o menší variantu obrazu vystaveného v Národní galerii, rok vzniku kolem roku 1882, velmi kvalitní adjustace, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, PhDr. Romana Prahla, CSc., přiložena laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu, obraz byl vystaven v roce 2018 na výstavě "Světlo v obraze" (Český impresionismus), je publikován ve výstavním katalogu a dále je uveden v soupisu díla A. Chittussi od Romana Prahla

zobrazeno: 35141x

Vyvolávací cena:
50 000

550 000

Příhozy: 98