Čas na serveru 12:59:52

Antonín Chittussi
Z Francie

Id: 256801

Z Francie

  •  / Z Francie / Antonín Chittussi

olej/plátno/dřevo, rozměr 17,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 12168x

Vyvolávací cena:
15 000

175 000

Příhozy: 68