Čas na serveru 04:47:15

Antonín Chittussi
Zimní krajina s Řípem

Id: 150101

Zimní krajina s Řípem

  •  / Zimní krajina s Řípem / Antonín Chittussi

olej/dřevo, rozměr 16 x 21 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, zažloutlý lak, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

zobrazeno: 1806x

Vyvolávací cena:
25 000

34 000

2018,10-1,09,20,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu