Čas na serveru 10:31:02

Antonín Chittussi
Zimní krajina s Řípem

Id: 150101

Zimní krajina s Řípem

  •  / Zimní krajina s Řípem / Antonín Chittussi

olej/dřevo, rozměr 16 x 21 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, zažloutlý lak, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

zobrazeno: 3695x

Vyvolávací cena:
25 000

110 000

Účastníci: 18