Čas na serveru 02:04:22

Antonín Dvořák
U kolébky

Id: 1237

U kolébky

  •  / U kolébky / Antonín Dvořák

olej/plátno, rozměr 39,5 x 32 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

zobrazeno: 2680x

Vyvolávací cena:
4 800

19 500