Čas na serveru 02:10:53

Antonín Dvořák
V pokojíku

Id: 286005

V pokojíku

  •  / V pokojíku / Antonín Dvořák

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11 cm, neznačeno, původní štítek, pasparta, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1775x

Vyvolávací cena:

6 000