Čas na serveru 02:09:38

Antonín Ebert
Starý mlýn

Id: 120401

Starý mlýn

  •  / Starý mlýn / Antonín Ebert

olej/plátno, rozměr 34,5 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1860, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4119x

Vyvolávací cena:

44 000

Příhozy: 58