Čas na serveru 07:17:31

Antonín Gareis ml.
Dívka s růží

Id: 371802

Dívka s růží

  •  / Dívka s růží / Antonín Gareis ml.

akvarel/papír, rozměr viditelný 54 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 151x

Vyvolávací cena:

1 900

2022,09-1,12,19,41,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu