Čas na serveru 06:18:33

Antonín Gareis ml.
Mrazivý podvečer

Id: 6507

Mrazivý podvečer

  •  / Mrazivý podvečer / Antonín Gareis ml.

olej/plátno, rozměr 49,8 x 40 cm, signováno vpravo dole, II. polovina 19. století, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 3226x

Vyvolávací cena:

26 000