Čas na serveru 15:58:12

Antonín Häusler
Z Malé Strany

Id: 102411

Z Malé Strany

  •  / Z Malé Strany / Antonín Häusler

olej/plátno, rozměr 100 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně čištěn

zobrazeno: 1820x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 48