Čas na serveru 13:32:18

Antonín Hudeček
Benátky

Id: 352405

Benátky

  •  / Benátky / Antonín Hudeček
  •  / Benátky / Antonín Hudeček
  •  / Benátky / Antonín Hudeček

olej/karton, rozměr 43,5 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1981x

Vyvolávací cena:
4 800

45 000

Příhozy: 53