Čas na serveru 16:40:51

Antonín Hudeček
Capri

Id: 2157

Capri

  •  / Capri / Antonín Hudeček
  •  / Capri / Antonín Hudeček
  •  / Capri / Antonín Hudeček
  •  / Capri / Antonín Hudeček

olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno monogramem AH vpravo dole, zaskleno, původní rámování, lehce zvlněný karton, potvrzení na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2740x

Vyvolávací cena:

10 055